Noclegi Śrem

Apartamenty Wyszyńskiego 2

Wielkopolska kryje w sobie mnóstwo ciekawych miejsc. Każde wyjątkowe i warte obejrzenia. Jednym z nich jest Śrem, który oferuje turystom i przyjezdnym dużą dawkę historii i atrakcji.

O Śremie…

Miasto położone jest w województwie wielkopolskim i leży bezpośrednio nad rzeką Wartą. Co ciekawe, to jedno z najstarszych miast Polski, gdyż wzmianki w księgach historii datują lokację na rok 1253. Śrem był miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego, zatem to bogata przeszłość i mnóstwo historii, którą warto poznać.

Nocleg Śrem

Apartamenty Wyszyńskiego 2

Śrem oferuje bogatą ofertę noclegową. Nowo wyremontowana kamienica w loftowym stylu to niesamowity klimat i możliwość komfortowego wypoczynku. Apartamenty na wynajem Śrem oferują 7 unikalnych miejsc noclegowych urządzonych w unikalny sposób z prawdziwej cegły. Dzięki temu wnętrza są niepowtarzalne, eleganckie i bardzo przytulne.

Jeśli zatem wybierasz się do Wielkopolski, zatrzymaj się w Śremie. Śrem nocleg to możliwość wypoczynku w stylowych wnętrzach, w budynku z historią i duszą. Wejdź na apartamentysrem.pl i zarezerwuj dogodny termin w jednym z pięknych apartamentów. Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty. Rezerwacja dostępna również telefonicznie.

Apartament 1

Apartament nr 1 przeznaczony jest dla dwóch osób. Przytulne i intymne pomieszczenie gwarantuje wygodny i swobodny wypoczynek. Wyposażony w dwuosobowe z łóżko kontynentalne 200 × 140 cm.

Apartament 2

Apartament nr 2 przeznaczony jest dla dwóch osób. W tym przypadku surowy styl loftowy został doskonale złagodzony przez drewniane meble i dodatki. Wyposażony w dwuosobowe z łóżko kontynentalne 200 × 140 cm.

Apartament 3

Apartament nr 3 idealnie nadaje się do zamieszkania przez dwie osoby. Wnętrze w wyjątkowy sposób łączy wydawać by się mogło skrajnie różne materiały takie jak cegła, beton i drewno. Apartament choć jest bardzo elegancki, przede wszystkim jest przytulny. Wyposażony w dwuosobowe z łóżko kontynentalne 200 × 140 cm.

Apartament 4

Apartament nr 4 przeznaczony jest dla dwóch osób. Podobnie jak wszystkie inne urządzony jest w surowym stylu loftowym. W tym przypadku miejsce zyskuje jednak wyjątkowego charakteru poprzez zastosowanie nietuzinkowych rozwiązań przy wykorzystaniu drewnianych dodatków. Wyposażony w dwuosobowe z łóżko kontynentalne 200 × 140 cm.

Apartament 5

Apartament nr 5 jest jednym z największych. Komfortowo mogą zamieszkać w nim 4 osoby. Surowy loftowy styl w tym przypadku został ocieplony poprzez zastosowanie drewnianych i naturystycznych dodatków. Dodatkowo na wyposażeniu apartamentu nr 5 znajduje się pralka. Wyposażony w dwuosobowe z łóżko kontynentalne 200 × 140 cm, rozkładaną kanapę oraz klimatyzację.

Apartament 6

Apartament nr 6 zapewnia wygodne zakwaterowanie dla 4 osób. Dzięki wyposażeniu w duże kontynentalne łóżko (200 x 140 cm) oraz rozkładaną kanapę każdy może liczyć na komfortowy, regenerujący sen. Wyposażony w dwuosobowe z łóżko kontynentalne 200 × 140 cm, rozkładaną kanapę oraz klimatyzację.

Apartament 7

Apartament nr 7 to miejsce do zakwaterowania dwóch osób. Jest to miejsce przytulne i kameralne, idealne do wypoczynku zarówno w czasie podróży służbowej jak i romantycznego wyjazdu. Wyposażony w dwuosobowe z łóżko kontynentalne 200 × 140 oraz klimatyzację.

Śrem nocleg z atrakcjami w okolicy

Zabytki w Śremie

Wybierając się do Wielkopolski, warto na chwilę zatrzymać się w okolicy i pozwiedzać. Miasto oferuje bogatą bazę noclegową, dając przy tym możliwość komfortowego wypoczynku. Noclegi Śrem dają możliwość spędzenia nocy w pięknych okolicach starego miasta, w 100 letniej kamienicy. To wyjątkowy klimat miejsca i piękna surowa cegła, która nadaje pomieszczeniom niebywałego charakteru. Co warto zobaczyć w Śremie?

 1. Rynek – każde miasto z historią posiada piękny rynek, nie inaczej jest w przypadku miasta Śrem. Prostokątny rynek został nazwany na cześć rozstrzelanych śremian w roku 1939. Wydarzenie to upamiętnia tablica, a ślady historii można dostrzec nawet na budynkach. Warto bowiem przyjrzeć się architekturze, którą tworzą okazałe kamienice z XIX wieku.
 2. Ratusz – jak rynek, to oczywiście i Ratusz. Budowla klasyczna, która zdecydowanie przywołuje na myśl renesans włoski z 1838 roku. Dzięki temu wyróżnia się na tle pozostałych gmachów i stanowi istotny zabytek miasta.
 3. Kościoły – Śrem posiada również piękne domy modlitwy. Gotycki kościół Najświętszej Marii Panny Wniebowziętej posiada olbrzymią wieżę, która jednak została dobudowana dużo później niż sam budynek. Tuż nad brzegiem Warty znajduje się świątynia z roku 1654. To Kościół Św. Ducha, który również jest wart obejrzenia.
 4. Wieża ciśnień – charakterystyczna wieża z roku 1909 zbudowana jest z czerwonej cegły i ma ponad 40 m wysokości. To piękny skrawek historii, który wyglądem nawiązuje do gotyckiej baszty.
 5. Koszary z XX wieku – ciekawy kawałek historii i atrakcja nie tylko dla dorosłych. Budynki z czasów wojny, pojazdy wojskowe i ekwipunek cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Atrakcje dla dzieci i dorosłych

Decydując się na nocleg Śrem wraz z dziećmi, warto zadbać o atrakcje dla najmłodszych w każdym wieku. Co zatem oferuje miasto i okolica?

 1. Rejsy wycieczkowe – to jedna z atrakcji miasta. Kiedy pogoda za oknem dopisuje można wybrać się z dziećmi na rejs statkiem Bajka. Ciekawe trasy, imprezy okolicznościowe i przystań przy ul. Nabrzeżnej to niewątpliwa atrakcja dla każdego.
 2. Promenada – nad Wartą znajduje się jedno z miejsc, oferujących aktywne spędzanie czasu. Trasa spacerowo-rowerowa to również możliwość zapoznania się z pomnikami przyrody, których w Śremie nie brakuje.
 3. Ogród Jordanowski – to miejsce wypoczynku rodzin z dziećmi. Od 1988 roku ogród nosi nazwę imienia założyciela.
 4. Muzeum Śremskie – to miejsce z wielowiekową historią i olbrzymią ilością pamiątek. To możliwość poznania lokalnej historii, kultury i zwyczajów.
 5. Park Krajobrazowy im. gen. Chłapowskiego – flora i fauna Śremu i okolic to ciekawostka dla dzieci i dorosłych. To właśnie tutaj można trafić na bobra, łosia, wydrę, daniela jenota.
 6. Rogaliński Park Krajobrazowy – to nie tylko słynne dęby, ale również siedlisko czapli siwej.

Noclegi w śremie

Apartamenty w 100 letniej kamienicy

Cenimy sobie historie dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, aby zachować klimat tego pięknego i magicznego miejsca. Udało nam się wtopić surową cegłę z loftowymi wykończeniami osiągając tym niesamowicie przytulne i stylowe wnętrza.