Hotele Śrem

Apartamenty Wyszyńskiego 2

Poszukując komfortowego wypoczynku, niezależnie od tego, czy podróż obywa się w celach służbowych czy prywatnych, najważniejszą kwestią jest komfort wypoczynku.

Hotele Śrem oferują swoim gościom bardzo bogatą bazę noclegową. Poszukując wynajmu krótkoterminowego w mieście w pobliżu starówki, warto skorzystać z apartamentów zlokalizowanych przy ulicy Wyszyńskiego 2, w pięknej kamienicy liczącej sobie ponad 100 lat, która po remoncie zyskała nowego loftowego charakteru. Do dyspozycji gości Śrem hotel oddaje 7 komfortowych apartamentów.

Śrem Hotel

Zobacz nasze apartementy

Apartament 1

Apartament nr 1 przeznaczony jest dla dwóch osób. Przytulne i intymne pomieszczenie gwarantuje wygodny i swobodny wypoczynek. Wyposażony w dwuosobowe z łóżko kontynentalne 200 × 140 cm.

Apartament 2

Apartament nr 2 przeznaczony jest dla dwóch osób. W tym przypadku surowy styl loftowy został doskonale złagodzony przez drewniane meble i dodatki. Wyposażony w dwuosobowe z łóżko kontynentalne 200 × 140 cm.

Apartament 3

Apartament nr 3 idealnie nadaje się do zamieszkania przez dwie osoby. Wnętrze w wyjątkowy sposób łączy wydawać by się mogło skrajnie różne materiały takie jak cegła, beton i drewno. Apartament choć jest bardzo elegancki, przede wszystkim jest przytulny. Wyposażony w dwuosobowe z łóżko kontynentalne 200 × 140 cm.

Apartament 4

Apartament nr 4 przeznaczony jest dla dwóch osób. Podobnie jak wszystkie inne urządzony jest w surowym stylu loftowym. W tym przypadku miejsce zyskuje jednak wyjątkowego charakteru poprzez zastosowanie nietuzinkowych rozwiązań przy wykorzystaniu drewnianych dodatków. Wyposażony w dwuosobowe z łóżko kontynentalne 200 × 140 cm.

Apartament 5

Apartament nr 5 jest jednym z największych. Komfortowo mogą zamieszkać w nim 4 osoby. Surowy loftowy styl w tym przypadku został ocieplony poprzez zastosowanie drewnianych i naturystycznych dodatków. Dodatkowo na wyposażeniu apartamentu nr 5 znajduje się pralka. Wyposażony w dwuosobowe z łóżko kontynentalne 200 × 140 cm, rozkładaną kanapę oraz klimatyzację.

Apartament 6

Apartament nr 6 zapewnia wygodne zakwaterowanie dla 4 osób. Dzięki wyposażeniu w duże kontynentalne łóżko (200 x 140 cm) oraz rozkładaną kanapę każdy może liczyć na komfortowy, regenerujący sen. Wyposażony w dwuosobowe z łóżko kontynentalne 200 × 140 cm, rozkładaną kanapę oraz klimatyzację.

Apartament 7

Apartament nr 7 to miejsce do zakwaterowania dwóch osób. Jest to miejsce przytulne i kameralne, idealne do wypoczynku zarówno w czasie podróży służbowej jak i romantycznego wyjazdu. Wyposażony w dwuosobowe z łóżko kontynentalne 200 × 140 cm oraz klimatyzację.

Hotel Śrem

Nasze standardy

Hotel Śrem w każdym apartamencie udostępnia swoim gościom do dyspozycji:

  • telewizor z płaskim ekranem,
  • lodówko – zamrażarkę,
  • kuchenkę indukcyjną,
  • podstawowe wyposażenie kuchenne,
  • mikrofalówkę,
  • ekspres do kawy,
  • żelazko,
  • suszarkę.

Każdy apartament jest wyposażony w świeżą pościel i czyste ręczniki.
Po uprzednim zgłoszeniu, hotel dostarcza śniadanie do wskazanego apartamentu.

O czym warto wiedzieć rezerwując apartament w Hotelu Śrem?

Każda osoba chcąca zarezerwować apartament przy ulicy Wyszyńskiego 2 ma kilka możliwości:

  • rezerwacji można dokonać za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie www.apartamentysrem.pl. Opcjonalnie istnieje możliwość rezerwacji przez booking.com lub www.hrs.com;
  • rezerwacje mogą być dokonywane telefonicznie w godzinach od 8 do 22 (tel. +48 730 899 499).

Niezależnie od wyboru sposobu rezerwacji, każdorazowo przy jej dokonywaniom należy podać dane takie jak dane osobowe, dane kontaktowe, termin pobytu, dzień przyjazdu i wyjazdu oraz orientacyjną godzinę przybycia (ułatwi to przygotowanie pokoju na czas). Niezbędne jest równie podanie ilości osób, która będzie korzystała z krótkoterminowego wynajmu apartamentu. Rezerwacje przyjmowane są wyłącznie od osób pełnoletnich. Wynajem apartamentu jest równoznaczny z akceptacją obowiązującego regulaminu.

Hotel Śrem dba o komfort wszystkich odwiedzających gości, dając im możliwość bezpiecznego i niczym nieskrępowanego pobytu.Obsługa apartamentu złożona jest z profesjonalistów, doskonale znających charakter swojej pracy, idealnie przez to umilając pobyt gościom na terenie hotelu Śrem. W razie jakichkolwiek potrzeb czy problemów, pracownicy recepcji pozostają do pomocy i dyspozycji gości.

Hotel Śrem udostępnia wynajmującym apartamenty bezpłatny i monitorowany parking.

Każdy apartament przed przybyciem gości jest dokładnie sprzątany, sprawdzane i naprawiane są także wszelkie wykryte usterki. Komfort i bezpieczeństwo gości, to dla zarządzających apartamentami kwestia priorytetowa.

 

Hotel w Śremie

Apartamenty w 100 letniej kamienicy

Cenimy sobie historie dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, aby zachować klimat tego pięknego i magicznego miejsca. Udało nam się wtopić surową cegłę z loftowymi wykończeniami osiągając tym niesamowicie przytulne i stylowe wnętrza.